середа, 24 жовтня 2007 р.

Поради у виборі зачіски для вінчання

Багато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо в нареченої довгі волосся, то вона може укласти їхніми різними способами в складні зачіски у відповідності обраному платтю й своєму смаку. Якщо для цього нареченій необхідно підстригтися, то зробити це треба щонайменше за шість місяців до весілля. Якщо цей експеримент зазнає невдачі, то в неї повинне бути час у запасі для того, щоб волосся досить відросло для нової зачіски.

Насамперед нареченій необхідно знати, чи буде вона вінчатися. Тому що існуючі традиції при вінчанні вимагають від зачіски максимальної простоти й відсутності локонів. Якщо наречена прийняла рішення , вона може зробити низький пучок або валики. Волосся повинні бути зачесано назад без проділу, або із прямим проділом. Замість локонів по окружності голови плетуться тонкі косички, або закручуються локони від скронь й убираються в пучок.

Якщо ж у плани нареченої вінчання не входить, то перед нею відкритий широкий вибір зачісок й аксесуарів.

При виконанні зачіски варто враховувати, що з нею нареченій доведеться ходити протягом усього дня й вона повинна залишатися в первісному вигляді, тому що в процесі дійства "молодих" постійно фотографують. Тому:

- Не жалуйте лаку для волосся для закріплення зачіски;

- Кожен локон повинен з ідеально вигладжений за допомогою гребінця й лаку, щоб не було волосинок, що стирчать;

- Закріплюйте зачіску дуже ретельно шпильками й невидимками, щоб при різких рухах нічого не розвалилося;

- Намагайтеся не нагромаджувати "вежі" на голові, тому що все-таки центральна увага повинне займати особу нареченої;

- Зачіску підбирайте, з огляду на пропорції особи: овальний, круглий, трикутне, чи великий ніс, чи сильно виступає підборіддя, маленький або широке чоло;

- Намагайтеся за допомогою зачіски особа наблизити до умовно ідеального, тобто сховати всі недоліки й підкреслити достоїнства.

Джерело

Немає коментарів:

 
Весілля.blogspot.com       Розробка дизайну - студія Vip Art House