середу, 23 січня 2008 р.

Центральний РАГС Києва: плюси і здебільшого мінуси

Поговоримо про Київський центральний РАГС (якщо не помиляюся, так пишеться). Як відомо, записатися чи подати заяву туди важко, бо усі місця завжди зайняті. Можливо,вам доведеться подавати заяву аж за три місяці до визначної дати. Але вже як є: місце популярне, доволі престижне. А у цей день, як відомо, усім кортить бути першими в усьому. Зважте на те,що ціни там вищі, ніж у звичайних РАГСах (але які саме, на жаль, не підкажу). Якщо ви забобонні, то не розписуйтеся там, оскільки поряд з будівлею знаходиться пам'ятник матері-одиначки. Проте, якщо у такі речі не вірите, то вам же краще і спокійніше. Варто знати деякі схеми, по яким вас намагатимуться розвести на гроші:
по-перше, обов'язково з'явиться фотограф саме цього РАГСу, ніби безкоштовний (якщо вам не сподобаються його роботи,маєте повне право не купувати);
по-друге: вашого фотографа та операттора можуть не пустити всередину (ось це вже наглість! якщо будуть щос подібне робити, одразу погрожуйте їм зверненням до антимонопольного комітету, що на вулиці Крещатик 50б, розумні люди кажуть, що одразу усі проблеми зниають);
по-третє: фільм,відзнятий у тому ж РАГСі, вам будуть усіма способами нав"язувати так, щоб було незручно відмовитися перед гостями і наостанок — як і будьякому іншому РАШСі, там дуже довгі черги, ви за увесь час встигнете і випити за щасливе життя, і пофографуватися і відео відзняти.

Підкреслюю, що вище перелічені схеми здирання грошей властиві не тільки центральному РАГСові, а й іншим також. Особисто я раджу приносити бокал для шампанського з собою (хоча в деяких випадках від це й так вимагають), та й інші атрибути також (рушник, хліб тощо). Насправді, вся ця церемонія — лише дійство, дуже часто позбавлене романтики чи бодай привітного ставлення (ну звичайно, вам посміхатимуться, бажатимуть радість і таке інше, але мені якось доводилося «працювати» в РАГСі, тому я знаю дуже добре ці однотипні для всіх побажання молодим), я маю на увазі, що як тільки з вас витягнуть якамога більше отих же самих різнокольорових папірців — так одразу й попрощаються. Тому не очікуйте родинного прийому. Радійте своєму щастю і розділяйте його зі своїми близькими!

Центральний РАГС знаходиться за адресою:

просп. Перемоги, 11
тел: (044) 236-00-71, 236-79-81 .
Подати заяви можна у такі дні і години:
Вівторок: 10:00 - 18:00
Середа: 10:00 - 13:00
Четвер: 10:00 - 18:00
П"ятница: 10:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 18:00
Регістрація одружень:
Вівторок: 10:00 - 18:00
Середа: 10:00 - 13:00
Четвер: 10:00 - 18:00
П"ятница: 10:00 - 18:00
Субота: 10:00 - 18:00

Джерело

1 коментар:

Анонім сказав...

не могу найти образец заявления :( Вы на месте писали?

Анастасия

 
Весілля.blogspot.com       Розробка дизайну - студія Vip Art House